Jsi hudební producent/ka a zároveň rád/a soutěžíš? Dneska je Tvůj den! Fosco Alma vyhlašuje remix contest, kterého se může zůčastnit kdokoliv, kdo skládá hudbu!

Fosco Alma vydal v roce 2015 po dlouhé době své sólové album, které nese název Foscoismus 2. Najdete na něm dva úspěšné, a u fanoušků velmi oblíbené, singly 5 minut (ft. Sharlota) a Zdi, které Fosco také sám produkoval. Aktuálně pracuje Alma na svém novém sólovém albu, jehož název se chystá brzy zveřejnit společně s novým songem, který bude úvodem k novému albu.

Nyní se Fosco naposledy ohlíží za svým posledním sólovým albem a tuto kapitolu uzavírá vyhlášením remix contestu na jeho oblíbenou skladbu Almagedon.


Svoje remixy posílejte na e-mail contest@blakkwood.com, jako předmět uveďte Almagedon REMIX a do přílohy dejte remix ve formátu mp3/192kbps.

Ten nejlepší remix vybere osobně sám Fosco a odmění jeho autora, ve spolupráci s Blakk Shopem, dárkovým poukazem na nákup v hodnotě 1000 Kč. Vyhlášení vítěze proběhne po 1.3.2017, což je deadline pro zaslání remixu.

Fosco Alma k celému remix contestu dodává:„Zajímá mě, jestli mě nějakej remix vysloveně zvedne ze židle. Jsem zvědavej, jestli jsou tu nějaký talentovaný producenti, o kterejch třeba nevim. Chci dát šanci talentovanejm producentům dostat jejich hudbu až ke mě do sluchátek. Uvidíme, jestli budu nadšenej, nebo zklamanej. Ale vim, že mám vysoký nároky, takže se fakt snažte.“

Akapela ke stažení: Fosco Alma – Almagedon (akapela) 91 bpm

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*