Když vyrazí na tour James Cole, Maniak a Zverina, je jasné, že to bude divočina. V Uhelně se navíc objeví titáni českého rapu Vladimír 518 a DJ Mike Trafik! Pět hvězd na jednom top mejdanu? Už 4. listopadu v Uhelně!

Tohle si může nechat ujít jen blázen. Na majku se vystřídá obří energie. Maniak nechává na pódiu duši a nechá jí i v Uhelně. Jeho show začínají být po Čechách legendární. James Cole nemusí nikoho přesvědčovat. Jeden z nejoriginálnějších českých umělců má aktuálně venku nečekaně znějící album Orfeus, ale na koncertech samozřejmě hraje i své klasiky. Zverina by za majkem utahal kde koho. Silný hlas, skvělá flow a totální showmanství. Zverina live je záruka totálního zážitku.

Vladimír 518 a DJ Mike Trafik jsou stálice, top flow, beton, svaly. Kdo viděl jejich živou show, ten jí chtěl vidět znova. Davy řvou, ruce jsou nahoře, Vladimír nechává na pódiu všechno – jakoby nebyl zavedená legenda. Jakoby musel stále dokazovat, že je top. A právě proto je top. Vladimír svojí show nikdy neošidí. A když má za zády legendárního DJe a dvorního producenta PSH jménem Mike Trafik – není, co řešit.

Tenhle mejdan bude velká věc a nikdo by si jí neměl nechat ujít. Už 4. listopadu si můžete užít narvanost, Zoo, velkej úlet. Ti, co mají rádi luxus mohou zkusit VIP Lounge s vlastním barem, rautem a toaletou. Do rána vás budou bavit DJs Mike Trafik, Aldo, Alyaz a Doemixxx.

9.9. Live ORION, Čistychov, Mišo Biely, MANIAK

Open 21:00

Entry: 150Kč předprodej + poplatky/ 200Kč na místě

V.I.P. lounge: (vlastní bar, WC, raut): 350Kč předprodej/450Kč na místě

Uhelna Club – Štefánikova 18/25, Praha 5 – Anděl

Vstupenky zakoupíte v předprodeji sítě Ticketstream.cz nebo osobně na pokladně restaurace UHELNA.

Fb event: https://www.facebook.com/events/1781514035471036/

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*