AleX z Crown Unity, některými kritiky označována crew, jako aktuální kandidáti na objev roku na rapové cz scéně, Vám možná v tuto chvíli moc neřeknou, pakliže jste neměli šanci vidět live show napříč republikou nejčastěji, jako předskokani S.Barracudy, Majselfa, Atmo Music, Kaliho, Zveriny či Majka Spirita.

Pojďme se vrátit v čase, abychom si zrekapitulovali jejich dráhu a zjistili, že tito hoši tu nejsou 14dní. Původ Crown Unity začíná mezi lety 2010 až 2012, v té době Deep, AleX fungují, jako samostatní interpreti, kteří se seznamují skrze malou střední školu ve městě Laurina & Klementa v Mladé Boleslavi. Postupem času nahrávají první „demáče“ v malém studiu Deepmusic, které přirozenou cestou dospělo do bodu, kdy vzniká jejich pravidelná spolupráce pod záštitou jejich nynějšího manažera Standy ,,Soula“ Haspekla.

Samotná historie AleXe po rozpadu lokálně známé skupiny Capital Enemy’z objíždí především Pražské undergroundové kluby a zúčastňuje se freestylových shows, kde mimo jiné vzniká první myšlenka na jeho sólo album s názvem ,,Skandál“, v té době také hraje ještě aktivně v Mladoboleslavském divadle a jezdí jako MC´s show pod záštitou KissMixxu, (Rádio Kiss Delta).

Po několika projektech pod hlavičkou Crown Unity vyhazuje třetí sólový klip s finalistkou České Miss 2017 Markétou Matoušovou, která Českou Republiku reprezentovala v Jižní Korei na světové soutěži, kde se umístila mezi Top 15-ti kráskami ve světě. Její angažmá v klipu: ,,Byt 420„, byl jejím debutem v hudebním klipu a nutno podotknout, že tento počin přináší velice zajímavý vizuál.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*