Blíží se nám opět podzim, festivalová sezóna je u konce a přichází opět čas klubů. Jedním z posledních open air festivalů je i Žatecký Underwall, jež proběhl v sobotu 2.9.2017. Bohužel počasí ne tak úplně hrálo pořadatelům do karet, naštěstí toto severočeské město je ve srážkovém stínu a veškerý déšť se festivalu vyhnul, avšak už ne to chladnější počasí, jež se na víkend nahrnulo. Nicméně ani to nemohlo úplně odradit hráče, jezdce a fans, jež se opět letošního již 4.ofiko ročníku zúčastnili.

A jak to vlastně celé dopadlo? Streetball Cup:

1. Usurpátors (Louny)
2. Marek Vašut (Praha)
3. Supreme (Žatec)

 

Odjel se také skate contest za podpory Ambassadors, www.skaterock.cz a Dickies v legendárním žateckém skateparku. I když o něco méně jezdců než je zvykem, ale za to bylo k vidění nespočet triků a kluci si to vážně užívali.

Street:
1. Fanda Šesták – Darkslide.cz, Charge Skateboards, Nike Sb…
2. David Luu – Ambassadors, Asfalt Club CZ, Vans CZ
3. Aleš Nekola – Fatal Kokot Crew

Best Trick:
Fanda Šesták – kickflip transfer bs 50-50 na railu

 

Jakmile byla završena sportovní část festivalu, přišla na řadu hudba, kdy se letos na line-upu objevili:

IF (Idea + DJ Fatte)
PJ & DJ Jorge Naipes
Cock
Melody Mell
Highlife Boyz
DJ Bart a.k.a. Custom Class

A popravdě nemam skoro slov k tomu jakou atmosféru udělali lidi pod pódiem. Klobouk dolu, tomu se říká užít si koncerty a podpořit interprety.

 

Díky všem co se aktivně účastnili Streetbal cup a Skatečesná, díky patří obsluze stánků, díky všem vystupujícím a díky sponzorům/partnerům. Díky patří vám všem, že jste dorazili v tak hojném počtu a udělali skvělé atmo. Doufáme, že jste si letošní ročník užili minimálně tak dobře jako my. Tak zase za rok!
Team Občasné sdružení-Underwall

FOTO ZDE

 

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*