Máme zde zajímavou nabídku pro všechny rapery, kteří chtějí lidem ukázat, že jejich rap obstojí v konkurenci dnes již zahlcené rapové scény a mají co ukázat.

O co jde? Byl vyhlášen trochu speciální CONTEST rap battle na velmi hutný beat z tvorby Basta Production. Jednoduše stáhněte beat, zarepujte do něj pouze 16 bars a poražte ostatní, téma je punchlines, prostě musíte mít nejlepší flow, neotřelé rýmy a své soupeře rozsekat textem.

Své acapelly potom pošlete na soutěžní e-mail radekkubos@gmail.com a po ukončení zasílání, které končí 13 června, budou všechny acapelly zmixovány za sebe do jednoho tracku, kde se ukáže a posluchači budou moci sledovat, kdo dal svou krátkou sloku nejlépe. Mimo jiné je součástí výhry i beat ze škály Bastovi tvorby.

Porotce tvoří výborný beatmakeři, jako Dalda, autor Separova singlu Zrazu, Poemistix, talentovaný beatmaker, který už na svém beatu viděl i jméno jako je Rest, a samozřejmě autor celého contestu Basta.

Slovy autora: „Nejde mi o to, aby každý nahrával vlastní track, kde hraje roli i jak si to zmixuje, chci aby každý měl jeden mix a tím stejnou startovní čáru, aby se lidi mohli zaměřit jen na to o co opravdu jde, a tím je flow, text a celkově autorův projev, musí prostě zaujmout, člověka to musí praštit a říct si ano tohle je fakt dobrý a na to krátká 16ková sloka bohatě stačí a i pro zúčastněné to bude pohodlnější, když to nezabere tolik času a prostě jen vysypou ze sebe to nejlepší.“

https://soundcloud.com/rockobasta/16-bars-punch-lines-contest

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*