To, že jsme asi jedna z mála stránek, kteří rádi podporují neznáme tváře se už pomalu a jistě ví. Dnes tu máme reprezentanta města Prievidza, který si říká Základ Mesta.

Ale jak sám říká, někteří mu říkají WEISSKO ( Vajsko ) Seznamte se s jeho novinkou Som za nahrané ve studiu peterkravec.com.  Na refrénu mu pomohli přátelé Tomáš Čmiko a Ivanka Donovalová. Tento charizmatický křesťan chce pozdvihnout BOOM BAP HIP HOP na nový level… Žádný vulgární slova, pomluvy, negativní věci a tak…

Tudy povede tvoje cesta WEISSKO?

Zastávam pôvodnu HIP HOP boom bap INSTRUMENTAL  TVORBU Z 90 rokov… Aj ja som v minulosti urobil vela hlúposti. Ale vďaka hudbe, tancu a zdravým biblickým názorom na život sa chcem pokusiť o lepšiu budúcnosť pre seba a pre každého kto pravdu dokáže prijať. Ako sa hovorí – zdravý nepotrebuju pomoc – ale chorý. ( A človek môže byť chorý / skazený v rôznych oblastiach života )

Základ Mesta se zpěvu a rapu věnuje okolo 6-7 let a tanci se věnuje už víc jak 10 let. Momentálně se připravuje klip, který se točil na Ostrově Malta. Buďte s námi.

Stahuj

https://www.facebook.com/pages/Zaklad-Mesta/443467692421652

 

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*