Kanye West je jméno, které Vám asi představovat nemusíme. Tenhle multitalentovanej rapper, producent a bůh ví co ještě už nějakej ten pátek dělá i do oblečení a bot.

Nejdříve vydal pár tenisek u Nike, ale po neshodách se rozhodl přestoupit ke konkurenci z Německa – adidasu. Jedna z mnoha věcí, kterou se Kanyeho tenisky liší od jakýchkoliv ostatních je, že ihned po vyprodání u oficiálních retailerů jejich cena stoupne do tak extrémních hodnot, že se pak můžete rozhodovat mezi novým autem, luxusní dovolenou a nebo jedním párem bot od tohodle týpka. Je to dané hlavně hypem a limitováním těchto releasů, no my pro Vás máme dneska skvělou zprávu – 25 párů jeho modelu adidas Yeezy Boost 750 se dostalo poprvé v historii i do našich končin! Tenhle historický počin má na svědomí tvůj oblíbenej teniskovej dealer, kterýho tu už každý zná (Pokud ne, tak máte co dohánět), a pokud se chceš dozvědět, jak tyhle tenisky získat, tak doporučujeme shlédnout jejich microsite, která je zaměřená pouze na tyhle boty a najdeš tam všechny důležité informace.

Součástí celé release párty (Na kterou se samozřejmě dostaneš zadarmo) bude i vystoupení Radikala, takže budeš mít možnost slyšet poprvé naživo jeho nové album – už jen kvůli tomu doporučujeme dorazit tuhle sobotu 11.6. do Footshopu na Bubenskou 1!

1 3 4

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*