Již nějakou dobu se v kuloárech zahraniční scény mluví o tom, kdože to asi obsadí jedny z předních pozic a dostane se na výslunní celosvětových jmen. Z mnoha stran i od zaběhlých veteránu (např. Gang Starr Foundation) dosti rezonuje jméno Bostonského koně, jež je známý pod uměleckým jménem M-Dot. Pokud se odprostím od osobní známosti, která může být lehce zavádějící……i tak musím souhlasit, jelikož tento interpret pracuje na své tvorbě a na sobě samotném opravdu s maximálním úsilím a zapálením, což nese své ovoce.
Poté co loni musel ukončit svou Evropskou tour a narychlo se vracet zpět do Států, došlo u něho k několika vývojovým změnám. Začal se zabývat produkcí a v současné době tvoří ne jen texty ale i beaty. Dále se více ponořil to tvorby videoklipů a z velké části se podílí jak na scénářích tak postprodukci.

Motivační pravdivý text, šlapající beat od Snowgoons, cuts od legendárního DJ JS-1 a k tomu zápasnické prostředí, kdy vizuál tomuhle kolabu sednul jako prd*l na hrnec. Však už Žádné Výmluvy a posuďte sami.
Leave a Reply