Určitě jste již postřehli, že americký mainstreamový rapper Waka Flocka Flame míří v rámci evropské tour také do Prahy. Tedy i my se chystáme zdokumentovat jeho návštěvu, zastávku v české metropoli. Při této příležitosti zde byla i možnost na položení několika otázek a možná se i něco dozvědět. Popravdě, když jsem byl požádán o nějaké otázky do rozhovoru, tak jsem vážně nevěděl jak se toho chopit, jelikož jméno znám, ale tvorbu jsem si pořádně poslechnul poprvé, až když se měl tvořit zmiňovaný rozhovor.

Tyhle nové věci a především trap mi toho moc neříkají. Jako ano některé věci od něho jsou super např. do auta nebo si to dát do uší pěkně na sjezdovce, neříkám nic proti. Jiná doba, spousta stylů a chutí, to je v pořádku. Shlédnul jsem i pár rozhovorů, které dával, abych načerpal inspiraci apod. Všude se zdál hodně sdílnej, ukecanej a rozdával plno informací. Tak by to snad mělo být v pohodě a nechal jsem v otázkách a i na závěr rozhovoru volné pole pro to vyjádřit se a říct co jen chce……..no úplně to nevyšlo a plno otázek zůstalo nezodpovězených a ty co ano, tak opravdu jen se striktní krátkou odpovědí. Tedy přidávám sem to očesané torzo:

Znáš Českou republiku a Prahu?

Ano

Víš něco o festivalu Hip Hop Kemp (český hip hop festival, největší akce svého druhu ve střední a východní Evropě)?

Sakra jo, a měli by mě nabookovat, abych to tam zbořil!

Jaké máš hudební vzory-ideály?

Ice Cube, Hendrix, Marly, 2 pac, Nas, Eazy-E, Master P

Právě jsi vypustil ven Mixtape a připravuješ album. Můžeš nám prozradit nějaké bližší info?

Zrovna vyšlo ven 30+mixtapes na všech platformách a jsem nadšený, že to oslovilo větší publikum. Mám také nový mixtape, který vychází tento měsíc. Veškeré produkce se ujal Zaytoven v kolabu s Big Bank Black.

Jsem spíše fanoušek boombapových věcí, ale některé tvoje zní hustě. Jak dáváš dohromady tracky, nejprve beat a pak text nebo naopak?

To záleží….někdy tak a jindy opačně.

Svět se mění a lidé čím dál tím víc stahují hudbu. Jsi fanda CDs a vinylů? (odpověď si přeberte podle sebe)

Jsem technický člověk

Jak trávíš volný čas?

S přáteli a rodinou

Jaký je tvůj názor na ghostwritting?

Pokud ho potřebuješ, tak skvěle, pokud ne taky dobře

Sleduješ nová jména na scéně?

Ano

Co považuješ za svoji nejlepší spolupráci/feat.?

Jak je vidět pro nás zase tak sdílný a ukecaný nebyl. Bohužel na plno otázek jež by byli i zajímavé, tak odpověď není. Tak snad alespoň zaj*be pořádnou show.

Nicméně tohodle týpka při show podporuje legendární DJ Whoo Kid, kterého jsme měli možnost u nás zatím vidět jen jednou a to, když zde byl 50 Cent. Tento DJ je zásadní částí a kusem historie hip hopu. Takže:

Kdo: Waka Flocka Flame + DJ Whoo Kid

Kdy: 21.3.2018 od 21:00hod

Kde: Lucerna Music Bar – Praha

FB event: https://www.facebook.com/events/1080227545468328/

Lupeny: http://1url.cz/ltcqg

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*