Nově vzniklý label Dope Money Entertainment se zaměřuje na rozvoj a podporu umělců všech směrů a kategorií. Neklademe překážky, ale stavební kameny. Našim heslem je Endless Freedom, tedy nekonečná svoboda. Tu dopřejeme i našim umělcům, jelikož náš label nediktuje styl a neškrtá texty za komerčním účelem. Dáváme umělcům volnost a věříme, že jen tak se projeví přirozený talent a umělec může růst.

Náš label zastřešuje kromě produkce a vydávaní hudby od vlastních členů i portfolio služeb, které postupně narůstají. Organizujeme hudební eventy v rámci ČR a SR, spolupracujeme se širokým portfoliem zahraničních umělců, které jsme schopni bookovat jak v rámci shows, tak pro featuringy. V rámci shows jsme schopni nabídnout i video/audio záznam a jejich post-produkci, ve formě krátkých videí, nebo plného záznamu koncertu.

Náš team beatmakerů produkuje beaty na míru, je možné se sejít a doladit věci osobně, nebo online. Samozřejmostí je pak nahrávání samotných skladeb, jejích finální mix a mastering. Jsme schopni zprostředkovat také vizuály k audio skladbám, případně ve spolupráci s externím studiem i kompletní klipy – jako ochutnávku si dejte Guestův Molotow

Poskytujeme i fotografické služby a post-produkci fotek, takže jsme schopni zabezpečit naprosto vše, co začínající, nebo etablovaný umělec potřebuje. A to vše za volných podmínek, kde nikoho nesvážeme do nekonečných smluv a jednostranně výhodných podmínek. Jak již bylo řečeno, jde nám především o svobodu v tvorbě a podporu přirozeného talentu, který v tom, či onom umělci dříme.

Tohle vše není možné bez kvalitního promotingu, které zabezpečuje náš PR team – dle potřeby jsme schopni ušít PR balíček na míru, včetně kompletního managementu sociálních sítí.

Oficiální singly:

Guesto&Edemson – Bless
Song aka první singl EP Bless, vychází z našeho přístupu k životu a postoji ve společnosti.
Jestli máme mít nějakou víru, pak je to ta naše. Žehnáme si sami, yes!

Captain Josh – Venom
1. singl z mixtapu UNREAL. Tento track odráží v jaké náladě a v jakém rozpoložení vznikal
celý mixtape, který je plný polemizování o tom, jak je NESKUTEČNÝ svět okolo nás.

Follow Dope Money Ent.
http://facebook.com/thedopemoney
http://twitter.com/thedopemoney
http://soundcloud.com/thedopemoney
http://instagram.com/thedopemoney

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*