RAW RAP tour nám trochu zadrhla a to z různých důvodů. Vysvětlení přidává jeden z organizátorů:

„Milí a drazí příznivci RAW RAPu!

Máme pro Vás nemilý, i milý fakt. Vzhledem k tomu, že jsme si tour po Moravě ukousli velké sousto bez připraveného zázemí, stahujeme se opět na Slezkou krajinu. Tím ale s Moravou nekončíme, ba naopak. O tom ale níže.

Prvně tedy odhalíme aktuální plán: Frenštát pod Radhoštěm, Český Těšín, Ostrava (Havířov, Opava, Třinec..) – to jsou jistá a ověřená místa, která máme od nového roku rozehraná. Ať už se chceš zúčastnit soutěže, či se zajít pobavit, podpořit svý rapový hrdiny, určitě počítej s tím, že každý měsíc se RAW RAP objeví někde ve Tvém okolí.

Dubnové-květnové finále se tedy taky přesouvá do Ostravy, konkrétní klub domlouváme.

I po přesunu nadále RAW RAP podporuje aktuální projekt HipHopu pro Lidi – Charita dětem.

Druhou částí se vrátíme k opuštěné Moravě; víme, že pro některé z Vás je odklon škoda. Rozhodli jsme se tedy pro alternativu a tou budou exhibiční/jednorázové RAW RAPy, řekněme stylověji degustace RAW RAPu ?. Problém, na který jsme narazili, byl ‚Sehnat kluby!‘. Vaše tipy nám pomáhaly, proto neustávejte, dohazujte nám je dál, my budeme kluby moravských měst nadále oslovovat a domlouvat degustace RAW RAPu. …informovat a kočovat! ?

RAW RAP je o propojení, rostoucí komunitě, skvétající kreativitě, zábavě, aktivnosti a dynamice. Taky vo prachách a respektu, samosebou.

Stay RAW, dej RAP!“

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*