Říkáte si, zda je vůbec možný tyhle dvě skladby předělat pro symfonický orchestr? Zda je vůbec možný tvrdou pecku Náš Hood v podání Marpa a procítěnou skladbu Sám od Rytmuse zahrát v orchestru?

Ano jde!

O tohle přesně se pokusil momentálně Pražský Antonín Charvát, který se narodil v Chomutově.

Říkáte si, kterými školami musel Antonín projít? V letech 2001 – 2005 vystudoval Obchodní akademii v Chomutově. V roce 2009 obhájil bakalářskou práci na téma „Identifikace osob podle hlasu a věcí podle zvuku“. V roce 2011 obhájil diplomovou práci na téma „Prostředky technické a softwarové ochrany počítače“ na Policejní akademii ČR v Praze a získal akademický titul Mgr.

Jeho hudebními vzory jsou P. I. Čajkovský, Antonín Dvořák, Zdeněk Fibich, Josef Suk, Alexander Borodin, Milij Balakirev, Anton Arenský, Alexander Glazunov, Alexander Gretchaninov, Alexander Scriabin a mnoho dalších. Jeho první hudební experimenty začali v letech 2000 – 2005 s elektronickou taneční hudbou. V současné době tvoří hudební tvorbu na zakázku, souběžně s kompozicí skladeb vlastní opusové řady.

Mně se hodně se líbí, když kouknete na jeho vzory, že se nebojí zajít do takového žánru, jako je hip hop. Kdo by do nedávna řekl, že symfonická hudba a hip hop jde propojit.

Ano jde.

Stahuj zdarma skladby Sám a Náš Hood v podání Antonína Charváta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*