Týden nazpět jsem Vám představoval velmi šikovného kluka, který se nepohybuje v raperských vodách, ale věnuje se symfonickému orchestru, jehož jméno je Antonín Charvát.

Ten je natolik obratný, že se nebojí jakéhokoliv žánru a samozřejmě ani rapu. A podle mého je velmi zajímavý spojený symfonický orchestr s rapem. Vy jste u nás mohli od Antonína Charváta slyšet předělaný skladby Sám a Náš Hood od pánů Rytmus a Marpo. Dnes tu máme další skladbu a to přímo od božského rappera Tupaca Amarua Shakura neboli 2 Pac anebo Makaveli.

Tou skladbou je jeho asi neznámější a nejopěvovanější skladba Changes, kterou nádherně položil do symphonických tónů a barev Antoním Charvát.

Ptal jsem se Tondy, jak se popral s touhle skladbou: „Musím přiznat, že to pro mě byl docela oříšek, hlavně ten refrén, než jsem přišel na to jaké akordy tam vůbec jsou použité, dalo mi to zabrat a chtěl jsem s tím seknout… 🙂 ale nakonec to tam nějak padlo a není to snad úplně průser…  i když jsem asi čekal trochu víc… no prostě to bylo náročné 🙂

MP3 ke stažení

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*