Slibovali jsme Vám nové věci a taky je plníme. Nyní máte totiž možnost vyhrát s Rapcity lístky na letošní Votvírák.  Festival, který si u nás již vybudoval jméno a zná ho spousta lidi. Každý rok zde zavítají deseti tisíce návštěvníků, kteří společně otvírají celou festivalovou sezónu. Takže pokud máš rád hudbu a to celkově, tak neváhej, zapoj se do soutěže, vezmi kámoše a dojdi si užít léto.

Pravidla soutěže:

1. Musíš býtfanouškem Rapcity i Votvíráku na Facebooku.
2. Sdílej tenhle článek na své zdi na Facebooku.
3. Odešli jména aspoň 3 partnerů pro Votvírák v roce 2014. Odpověď zašli na email soutez@rapcity.cz . Do předmětu emailu napiš Votvírák 2014 – tvé jméno na facebooku (př. Votvírák 2014 – Petr Hýbal).

Soutěž končí 20.5. 2014.

 

A zde tisková zpráva přímo od pořadatelů Votvíráku.

Votvírák začíná odhalovat hudební stálice i novinky ze svého programu !

Chinaski, Tata Bojs i Škwor budou na Votvíráku 2014

Festival Votvírák – největší český multižánrový hudební festival zaměřený převážně na rock, pop a hip hop v provedení českých a slovenských interpretů a hudebních seskupení, proběhne od 13. do 15. června 2014 tradičně na letišti Boží Dar ve středočeských Milovicích

Program Festivalu Votvírák 2014 dostává jako každý rok koncem ledna svou finální podobu. A proto jsme rádi, že i letos Vám můžeme potvrdit první kapely, které na festivalu Votvírák 2014 vystoupí.

Letos své skvělé vystoupení na festivalu zopakuje kapela Chinaski, která hrála v Milovicích naposledy v roce 2012 před kotlem tisíců nadšených fanoušků. Za pár dní oslaví 20. let své existence v O2 Aréně a vy si můžete jejich oslavnou párty zopakovat právě na Votvíráku 2014. Skvělé premiérové vystoupení kapely TataBojs v roce 2013 nás i návštěniky nadchlo tolik, že i letos přivítáme TataBojs ve velkém stylu a show zopakujeme! Nikoho příliš nepřekvapí, že mezi účinkujícími nebudou chybět punkové legendy Visací Zámek nebo rockové festivalové stálice Škwor, Arakain nebo Desmod. Mladší návštěvníky jistě potěší objev roku Adam Mišík!

……………… A jak je to s HIP HOPEM ?

Pestrá paleta jmen, stylů a vizí. Notoricky zasloužilé hvězdy vedle plápolajících jiskřiček. Démantová tvrdost vedle niterních výpovědí. Klasika versus alternativa. Sólisti versis ansábl gang. Realita versus halucinace……… to čeká návštěvníky festivalu Votvírák 2014.

YZO EMPIRE ( Logic, Jimmy Dickson, Lvcas Dope, Jackpot, CBCH a Yung Barber)

Ty nikdy…. (Idea & Boy Wonder, Paulie Garand & Jakub Děkan, MC Gey, Rest & DJ Fatte)

SODOMA GOMORA

PRAGO UNION + Champion Sound

ORION

Ektor a mnoho dalších

Vstupenky jsou v prodeji v celé předprodejní síti společnosti Ticketstream.

Více informací o předprodeji a jednotlivých prodejních místech najdete na webu festivalu Votvírák v sekci vstupenky.

kontakt: Martina Jablonovská, 773 022 238, jam-pr@email.cz „

2 Responses

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*