Tento pátek se nesl ve znamení první live show a to v nově otevřeném smíchovském clubu Uhelna. O uvedení nováčka na klubovou pražskou scénu s live shows se postaraly rovnou legendy slovenského a českého rapu Moja Reč a také Pio Squad.

_DSC0391

Jak MR tak Pio si dali tento den dvoják, jenž započal  už Plzní a velké završení bylo právě v Praze. Otázkou bylo, jaká bude návštěvnost, jelikož ten samý večer byla další velká akce v SaSaZu. Fans v žádném případě nezklamali a dostavili se v hojném počtu odpovídající klubovému vystoupení. Atmo super a celý kotel si dával všechny pecky společně s Pio tak s Delikem i Supou.

Prostor před pódiem byl zaplněn hned od samého začátku a kotel žil v rytmu show a fans si dávali s interprety jejich texty. První to rozhoupali a odpálili Pio Squad, nové věci nebo staré pecky je to jedno, celá Uhelna si to dává a užívá. Pak už se mikrofonu chytá Supa a z repráků proudí ven tracky z desky „Čierne Dni“ kdy je postupně  doplňován Delikem a tak přichází řada i na jeho album „Sloboda“ . Jednoznačně k nejlepším zážitkům večera patří okamžik, kdy DJ Jozef Engerer odchází od gramofonů, chytá se kytary a dávají si to ven live. MR mají prostě top show a za mě je to rozhodně srdcovka.

_DSC0208

Big up klubu a doufám, že v tomto duchu to zde bude nadále pokračovat. A jak jsem se díval na výhled akcí, tak rozhodně bude kam chodit na party.

Photo by: Adamsky Photo a Jakub Patera

postprodukce: Jakub Patera

FOTO ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*