Česko-slovenská scéna pozná nespočet alb, který se tváří jako řadové sólové nosiče, přitom počet hostí umí překvapit už při prvním pohledu na tracklist. Tak proč tedy nepojmenovat věci tak, jak jsou a neudělat projekt upřímně a výhradně postavený na spolupracích a dobrých vztazích? Fičúringy – jak název nejen napovídá, ale dokonce jasně hovoří o čem je řeč.

Ještě než byl naplánován release zmiňované desky, v kuloárech se točila ještě jedna zajímavá věc. Stačilo na to Tona skotačení s Method Manem na festivale Hip Hop Žije a hip-hopová veřejnost se okamžitě začala zajímat o to, zda bude mezi hosty i Redman. Představa je to úžasná, ale při pohledu na tracklist se můžeš sám přesvědčit, jak to nakonec dopadlo.

Ale kdy vlastně je ten datum, kdy můžeme album očekávat? Odpověď je jednoduchá – za dva týdny. Release date 13 trackového alba Fičúringy je naplánovaný na středu 29. 7. Pokud se nestane nic závratného, bude ten den dostupný jak digitálně, tak fyzicky na CD a jak už bývá zvykem, Gramo Rokkaz připravuje možnost včasného předobjednání. Dnešním dnem se dá album zarezervovat na shop.gramorokkaz.com i na shop.rukahore.sk.

K dispozici bude i oblíbený fan box, který bude obsahovat tričko z limitované série (samostatně neprodejné), pack s nálepkami a Tona autogram (autogram karta). Toto balení však bude dostupné až od 5. 8. Ale na co se můžeš dál těšit, je nový videoklip.

Tono S. nedávno zveřejnil náhledy klipu ke skladbě „Recept na úspech“. Ten je momentálně v stádiu finalizace a půjde brzy ven. Samotný release desky Fičúringy bude doprovázet i několik eventů – meet & greet v Rooftop Shope na Mariánské v Bratislavě, resp. release party s live vystoupením, v jednání je několik koncertů na obou březích řeky Morava a taky je v plánu ještě jedno překvapení, ale to zase jindy.

https://www.facebook.com/TonoSGramoRokkaz
https://instagram.com/tonosuchota/

11753849_10202901902867076_1513204715_n

Tracklist:

01. Intro (hudba: Dubas)
02. Recept na úspech (fičúring: DJ Metys / hudba: Majstro)
03. Hádaj, kto je späť! (fičúring: GR Team / hudba: Deryck)
04. Opakuj po mne (fičúring: Rest / hudba: B.eye)
05. To sme my (fičúring: Danosť / hudba: Deryck)
06. Hej! (fičúring: MC Gey / hudba: Dubas)
07. Dva a pol chlapa (fičúring: Decko & DJ Metys / hudba: Majstro)
08. Nesom z tejto planéty (fičúring: Boy Wonder / hudba: B.eye)
09. Profi hejter (fičúring: Strapo / hudba: Deryck)
10. Polnoc (fičúring: LA4 & Otis / hudba: JSM)
11. Potrebujem čas (fičúring: Supa / hudba: Majstro)
12. Prepáčte, že ruším (fičúring: Prezident Lourajder / hudba: Emil)
13. Keď odídem (fičúring: Delik / hudba: B.eye & Radimo)

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*