Letošní rok se do kin dostane film se jménem – Pírko. Pokud ses náhodou s tímto filmem ještě nesetkal a nevíš, o čem vůbec půjde, tak si přečti oficiální text distributora.

„Martina alias Shakira vyrostla v dětském domově. Biologické rodiče nikdy nepoznala, její představy o světě formovaly hlavně televizní seriály. Den 18. narozenin je pro ni vstupenkou do vysněného života. Vchází do něj s pár penězi v obálce, amuletem od kamarádky na krku a hlavou plnou naivních představ. Její láska z děcáku, Roman, ji v Praze zatáhne mezi svéráznou partičku a prodá pasákům. Martina pro ně není víc než perspektivní zdroj příjmů a podle toho s ní také zacházejí. Násilí, zneužívání, drogy, bezmoc… Pak konečně útěk. A naděje. Martina s obdivuhodnou urputností bojuje o svou šanci na štěstí. Nakonec ho najde tam, kde by to asi málokdo čekal.“

K tomuto filmu dnes vyšel SouDTrack, který si vzal na starost top hráč na hudební scéně a to Rytmus. Na vokálech se ukázala talentovaná zpěvačka Mons Berry. Hudbu udělal Maiky Beatz.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*