Dne 17.9. od 20:00 proběhne na lodi Cargo Gallery v Praze poslední kolo 2. ročníku soutěže v analogovém kreslení Raw Art Wrestlingu. Akci pořádá studio DRAWetc. ve spolupráci s Footshopem. FB událost najdete ZDE.

RAW je živá ilustrátorská show, která má digitální a analogovou část. U digitální se používá technika, analogová platforma se odehrává pomocí barev, tužek, sprejů a pláten, kdy si každý ilustrátor může vybrat svoji oblíbenou techniku i styl. O výsledném pořadí rozhodují hlasy odborné poroty a hlas publika. Téma vybírá porota na místě a je vyhlášeno vždy těsně před začátkem bitvy. Během večera vás mimojiné zabaví dabingová soutěž Dabingbang a o hudební produkci se postarají yupisashi dj’s.

RAW_Footshop_065

Výherce 2. ročníku obdrží poukaz na týdenní surfařský zájezd do Francie. Také se stane autorem vlastní designové kolekce bot od Footshopu, který je partnerem eventu a na akci bude mít vlastní tvůrčí zónu. V té si budete moci nadesignovat boty a tašky pod supervizí mladých umělců nebo si vyfotit boty ve speciálním fotostudiu nebo konzultovat své výtvory s oblíbenými fashion blogery. Footshop do budoucna připravuje i vlastní řadu tenisek, na kterou se můžou těšit všichni milovníci kreativity.

Podívejte se na VIDEO a fotky z minulého kola a doražte ve čtvrtek do Cargo Gallery!

RAW_Footshop_071

RAW_Footshop_098

RAW_Footshop_119

RAW_Footshop_131

RAW_Footshop_128

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*