Tak a máme Vánoce za sebou. Ale ani svátky nám nezabránili v tom, abychom vyrazili na další akci. Nechali jsme tedy řízky, salát a všechno tohle doma v lednici a nabrali, o druhý svátek Vánoční, směr Jilemnice klub Továrna. Prvním plusem bylo, že jsme konečně viděli sníh a druhým slibovaným bylo „dle referencí“ úžasné publikum a naplněný klub.

Cesta byla divoká, ale nakonec jsme dojeli. Zasedli do backstage a začali diskutovat o programu večera. Když se ohlídnu zpátky, tak to bylo asi jediné mínus, že backstage byla dosti malá a trošku jsme se tam tlačili, ale tak zase nedá se to ovlivnit, prostě to je takový prostor.

IMG_8332

Prvním na stagy byl velký mistr DJ Australan se svým setem. V tu chvíli už bylo jasné, že party bude ohromná, lidi prostě pařili a byla jich hromada. Užívali jsme si parádní vystoupení s vybroušenou technikou. Vidět tohodle člověka při „práci“ je něco úžasnýho.

IMG_8395

Potom přišlo přátelské spojení dvou subjektů, konkrétně BackinTimes Label v zastoupení DJ Jorge Naipes a k němu Malyman. V roce 2015 se dle dostupných informací můžeme těšit takříkajíc na přátelskou spolupráci BiT labelu a Malyman, kdy nebudou chybět ani společné koncerty a show. Více ale zatím nebudu prozrazovat, necháme se překvapit kam tato spolupráce a vzájemná podpora bude směřovat.

DJ Jorge Naipes se postavil za gramofony a začalo peklo, vypustil ven pár tracků a své pověstné scratche. Poté se k němu připojil Malyman a show společně s fans byla ve varu. Klukům to společně šlapalo výborně a to i bez přípravy. Klub byl plný a lidi si to neuvěřitelně užívali a hlavně podporovali vystupující……prostě kotel jak hovado. Řekl bych, že je ani nechtěli pustit ze stage a rádi by aby show měla ještě aspoň hodinku navíc.

IMG_8442

Následovalo vystoupení headlinera, kterým byl Ektor. Klub byl výborně nastartovaný, takže před stagy  bylo vážně peklo. Ale dle mého názoru DJ Jorge Naipes společně s Malyman předvedli lepší show hlavně co se týká komunikace s publikem, bylo vidět že jsou tam prostě pro ně. Je to pouze subjektivní názor, Ektor má flow, projev perfektní, frázování super, ale prostě živá show mě nudí. SORRY a navíc dělat dusno v zázemí se všema lidma co se tam potká, chápu je to nějaká tvář vystupování před okolím, ale čeho je moc toho je moc.

Jakmile bylo po a odešel,  nastal lov na fotky a autogramy. Fronta před vstupem do backtage byla jako na banány. Fans prostě potřebují svoje, tak doufám že se jim dostalo.

IMG_8636

Na závěr musí být opravdu poklona všem, kteří tam tento večer byli. Úžasná atmosféra a obrovská účast- klobouk dolu a díky Jilemnice.

https://www.facebook.com/BacKintimesLabel

https://www.facebook.com/malymanfanpage

FOTO ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*