V loňském roce se americká rapperka Sa-Roc představila na Hip Hop Kempu, co nevidět v České republice také vystoupí se svou první klubovou headline show – ta proběhne už 6. února v pražském Rock Café!

První dáma nebo královna rapu, i tak je Sa-Roc často označována. Důkazem toho, že si toto označení zaslouží, je fakt, že se stala teprve druhou female emcee, kterou vzal pod svá křídla label Rhymesayers. V Praze představí své loňské singly Forever a Goddess Gang, zároveň nyní pracuje na nové desce The Sharecropper’s Daughter, ze které v Rock Café bezpochyby také zazní ukázky. V minulosti vystupovala Talib Kweli, Dead Prez nebo Atmosphere, pravidelně navíc po USA koncertuje se známými The Roots.

Večer zahájí domácí objev Hellwana. Tato zpěvačka a rapperka se objevila na české scéně teprve v roce 2017, za tu dobu ale odvedla spoustu práce a právem patří mezi největší zdejší talenty, což potvrzuje i její výhra v soutěži Czeching pořádanou Rádiem Wave. Na začátku tohoto roku vydala své nové EP Phrases.

Jedno je jisté už teď – 6. únor bude v Rock Café patřit dámskému rapu! A to rozhodně stojí za pozornost!

FB událost

Sa-Roc (USA)

+ support: Hellwana

 ROCK CAFÉ PRAHA

 23.1.2019 / 20:00

 Vstupenky:

250,- + poplatky / Rock Café Shop (út – pá 16-21, so 17-21), GoOut / 300,- v místě

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*