Byl tu pátek, tak sedáme do auta a směr Banská Bystrica a klub Urban Spot. Cesta opravdu výživná, no jo směr Brno to jiné být ani nemůže. Asi po 7 hodinách konečně na místě, velké očekávání rychlé optání pár týpků na ulici, kde že vlastně je Urban Spot a už míříme do undergroudových prostor prý bývalého kina. Line up pěkně našlápnutý tak si jdeme užít mejdan.

 

První na pořadu večera bylo promítání videa na podporu skateboardingu – „Peniaze nie sú problém“.A pak už můžeme rozeznít stage kvalitní hudbou, kdy si to berou na starost PJ & FunkDat jež tento večer křtí svoji desku Pol na Půl. Tohoto úkolu se zhostil ostřílený matador hip hopové scény Vec, desku pořádně polil a popřál jí úspěch. Klub se plní lidi se stahují pod stage a party je v plném proudu a všichni přítomní si dle mého názoru show užívají a výborně podpořili show k této nové desce. Proběhne střídačka a se svoji show přichází Modré Hory a to cituji „Na konte majú pár tuctov, vraj netuctových, skladieb. Sú rapového charakteru a sú vraj pre dospelých alebo aspoň pre kaviarenských povaľačov.“

 

Další v pořadí je jako vždy skvělá show dvojice Vec & Škrupo a tidle dva mne budou bavit vždy a všude. Klub žije obsazení optimální a už chybí jen poslední vystoupení večera a to Hafner a Beyuz, které dorazil podpořit i Tono S. Z mého pohledu hodně povedeně poskládaný večer a místní se opravdu dokáží bavit a hlavně podpořit interprety.

FOTO ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*