Jak jsem již jsem několikrát předesílal a měli jste možnost shlédnout pár reportů z předešlých Warm Up akcí, tak v sobotu 11.6. vyvrcholila v Radlická – kulturní sportovna akce s názvem Urban Culture Games, jež si dala za úkol sjednotit co nejvíce elementů z hip hopové kultury v jeden den/čas na jedno místo. A právě na tomto druhém ročníku se jaksepatří vše povedlo na jedničku. V průběhu sobotního dne a večera se na jednom místě setkala urban kultura v mnoha podobách a toto vše díky nadšencům a výborným tanečníkům z projektu A.W.A.

Během nabitého programu si návštěvníci, nadšenci přihlížející a lidé z řad jednotlivých subkultur mohli vychutnat bmx flatland, skate, taneční battly, streetball,Yo-Yo, trochu té módy, pop art, hudbu, rap, work out a plno doprovodných akcí. A právě díky zastoupení těchto elementů jste mohli narazit a vidět vystoupení jmen jako Martin Dražil (flatland BMX), PETR „ALFONZO“ HECHTER (Bboy, tanečník, lektor, organizátor, Mistr ČR z roku 2006 ), LADY MEL (taneční lektorka, choreografka, modelka a umělecká režisérka), Rataj Pop Art, PJ a spousty dalších.

Nechci  zde příliš rozebírat jednotlivé disciplíny  jež se během celého dne odehrávaly, jelikož co se týká tance a bmx nejsem natolik zasvěcený a proto v tomto ohledu nechám, aby jste se podívali na foto a v blízké době ještě uveřejníme video z akce společně s rozhovory, plus jako překvapení a bonus ze světa módy a umění očekávej článek o jednom z účastníků a jeho práci.

FOTO ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*