O akci nesoucí název Underwall jste u nás slyšeli pravidelně každý rok. Jedná se o menší jednodenní festival, který nabývá na tradici a také na síle. V letošním roce se na žateckém sk8 parku a přilehlém basketbalovém hřišti odehraje již 4.oficiální ročník. Tento projekt dává dohromady jak sport tak také hudbu a pohodovou atmosféru.

V rámci celého dne proběhne streetbal cup následovaný skateboarding contestem a veškeré dění v královském městě Žatce završí live stage převážně s hip-hopovým zaměřením, avšak prostor dostávají také i jiné styly. Program je tedy opravdu velmi pestrý a atmosféra výborná. Důkazem může být například i to, že každoročním účastníkem je zde Rest.

Letošním bonusem zde bude, minimálně jedna nainstalovaná graffiti wall. Informace ještě nejsou úplné a pořadatelé je dávkují postupně v události této akce.

FB EVENT  2.9.2017

Pokud si tedy chceš zahrát a poskládáš tým, neváhej a přihlaš se, nebo přijdeš zajezdit na fošně, či kouknout na koncerty a nebo okoukneš celý den….určitě neváhejte a navštivte tento festival.

After movie 2016

Fotoreport 2016

Za redakci doporučujeme a samozřejmě zveme

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*