Kam na párty??? A co třeba tak uzavřít prázdniny a letní sezónu na jednodenním festivalu v Žatci nesoucí název Underwall. 

11816254_930174620375447_6475709702642882625_o

Letos se můžeme těšit na druhý oficiální ročník.  Během dopoledne proběhne Streetball Cup, pak  bude následovat skate contest. Na obou eventech se vždy účastní výběry z celé republiky a je rozhodně na co koukat. Celý den pak uzavře live stage, kdy letos půjde hlavně o účast severských interpretů. Na stagy se představí  Call Tracy, Jakub Machulda, Elka, BackinTimes Label a Monami. Nemůžou samozřejmě chybět ani DJ´s Jorge Naipes a Zemi. Během dne můžete v celém areálu narazit na hostesky a také okusit další doprovodný program a soutěže.

 

Vyjádření jednoho ze sponzorů:

Underwallje nezávislá scéna Dočesné, největšího českého festivalu piva, která se tradičně odehrává v Žatci první zářijový víkend. Organizátoři této nezávislé scény, o. s. Občasné sdružení a BackinTimes Label, jsou skupina mladých lidí, kteří se rozhodli oživit Dočesnou tím, že se pokusí organizovat vlastní nezávislý program určený zejména pro generaci 15-35 a nabízí tak alternativu konzumní zábavě nabízené na oficiálních scénách Dočesné. Underwall se letos bude konat již po čtvrté a organizátorsky má vzrůstající tendenci. Minulý rok stage Underwall(umístěná je v Podměstí u skateových ramp) přilákala cca 5000 lidí. Celkově se na Dočesné pohybují desítky tisíc lidí a Underwall má každoročně vzrůstající návštěvnost. Underwall je nejen událost kulturní, ale také sportovní. Dopolední program je věnován turnaji ve streetballu, odpoledne je tradičně vyhrazeno skate-contestu za účasti závodníků z celé ČR. Od večera na scéně vystupují převážně hip-hopová a punková uskupení, z většiny nezávislá a hrající svobodnou hudbu. Na Underwall není vybíráno žádné vstupné.

 

https://www.facebook.com/events/360642424125894/

 

 

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*