Tento rok je pro Nike výjimečný v nejedné věci. Jejich model Air Max 95, překvapivě z roku 1995, už slaví dvacet let! Oslavy slibují být unikátní!

O čem jsou Nike Air Max 95 Ultra Jacquard? Kromě pánského modelu, jsou doprovázeny i dámským, přičemž jsou oba zcela odlišné. Pojďme však k nejprve k pánskému modelu, pardon ladies!

Ultra Jacquard byly navrženy designérem, který má na svědomí taky úplně první model Air Max 95. Starý veterán Ben Yun dal Ultra Jacquard nové dimenze. Každý model je inovativní, ale vždy si zachovává prvky originálu. Tímto modelem ale Yun otevírá zcela novou kapitolu Air Max 95. Samotné Nike Air Max 95 byly inspirovány anatomií lidského těla. Tvarem nezaostávají. Ani barevností. No například s designem O.G. od Sergia Lozana, nebo s předešlými Yunovými Engineered Mesh, nemají nic společného.

Jejich povrch tvoří vrstvený semiš pro dosažení tkaného vzhledu, který doplňují dvojbarevné Flywire kabely. Druhá část Flywire v Ultra Jacquard je dynamická. Zajišťuje bezpečnost a komfortnost pohybu chodidlem. Jak řekl Yun „they are a perfect match“.

Jejich release byl 16.7. a dostupné budou na Footshopu! Na výběr budete mít tři barvy, a je to láska na první pohled. Jsou to Nike Air Max 95 Ultra Jacquard, za ultra cenu 5 990 Kč. Láska stále vyhrává!

nike-air-max-95-ultra-jacquard-black-silver-dark-grey-white

nike-air-max-95-ultra-jacquard-black-volt-dark-grey-metallic-silver

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*