Pokud se chceš v únoru pořádně nastartovat, tak rozhodně zavítej na ultimátní boombapový mejdan v centru Prahy narvaný až po střechu kvalitním zahraničním rapem za podpory těch nej z lokální scény!

Vše to proběhne dnes 9.2 2019 v klubu Prostor Země. Odstartuje to od 21 hodin. Co se týká hostů, tak jejich soupis Tě rozhodně nadchne – REKS (US), STARRLIGHT (NL), LATEB / OBLIVIOUS / DJ RAWMATIK US / HU), PRIEST A STEVIE SARADO (US), MC GYVER (NL), DJ FLUX (CZ), Bac2Bay6 (CZ)

REKS

Pochází z Lawrence ale hrdě reprezentuje Boston! Beantown je domovem mnoha kvalitních mc a REKS není výjimkou. Druhá pražská show tohoto veterána s deseti alby na krku slibuje opět pořádný nářez. Jeho hitovky s Djem Premierem, Slainem, nebo Onyx jsou již teď nestárnoucí klasikou. Stage ovládá líp než ty svůj ovladač od konzole a ten bys taky měl dnes nechat ležet a dorazit na kontrolu, jak se to v Massachusetts zabíjí.

STARRLIGHT

Bludná holanďanka. Asi těžko byste hledali více unikátní zjev a projev v rámci současné evropské female scény. V prachu svých slov často nechává i zástupce mužského pohlaví a její tempo produkování alb a EP’s je naprosto šílené. Stihla 3 EP a jedno album za pouhý rok a půl a své skillz předvede opět na půdě pražské.

LATEB

Spolu s producentem a Djem Rawmatikem obrážejí svět a vozí svůj striktní boombap do uší všude po Evropě. Možná si je pamatujete z Hip Hop Kempu, možná ne. Na jejich klubovou show rozhodně nezapomenete. Lateba kryje i parťák na majku Oblivious, se kterým společně pokřtí album W.O.K.E.

PRIEST & STEVIE SARADO

Reksovi stoupenci a učedníci. Již tohle je záruka, že budou sypat velice kvalitní flows s hutným obsahem.

MC GYVER

Holandský harcovník a vítěz lokálního kola freestyle soutěže End Of The Weak (tagnout). Vidět jste jej v Praze mohli již několikrát v rámci akce Freestyle Mondays (tagnout) nebo světového finále End Of The Weak v roce 2017.

DJ FLUX

V českém rybníce profláklé jméno. DMC je jeho druhým domovem a on jeho šampiónem. Přiveze Vám svou nadupanou rutinu, ze které jde hlava kolem.

BAC2BAY6

Freestylová multikulturní partička. Češi, slovák a palestinec, kteří milují hip hop a jeho freestylovou formu. Jejich pravidelná akce RUFF SESSION nabírá na popularitě a ty můžeš otestovat jejich skillz a připravit jim témata.

Facebook Event

Vsupenky zakoupíš zde

REKS & THE BOOM BAP ARMY
Klub Prostor Země – 9. únor 2019. Doors: 21:00

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*