Rok 2013 přinesl spoustu novinek na naší scéně. Největší ale bylo album R!OT. Bouře, která vyzvedla z hlubin jméno Marpo. Jeho věrní fanoušci měli obrovskou radost a ti kteří Marpovi nevěřili, jen smutně a nevěřícně koukali.

Loňský rok je ovšem za námi a CD se div neuvařilo v mechanice z toho jak je hrané. Tour je odjetá a merch vyprodán. To ovšem není konec protože TROUBLEGANG nezahálí. Tohle uskupení ve vedení s českým raperem chystá ještě velké věci.  

Jednou z nich je koncert, který se bude konat 23. 10. 2014 v pražském klubu Sasazu. Přijede celá banda. Můžeš se tedy těšit na vystoupení, které budeš pamatovat hodně dlouho. Tak neváhej a dostav se.

Ale zpět k hlavní informaci. Jelikož TROUBLEGANG je movement který lidem ukazuje, že vzdát se není cesta tak není divu, že je venku klip s názvem S náma x proti nám.

Tenhle video track má na starosti Marpo společně s jeho dlouholetým kamarádem a kolegou Hard Targetem. Motivující text společně s motivujícím videem. Takhle by se tahle věc dala jednoduše popsat.

Pokud jsi jeden z těch, co si nechává srát na hlavu a lidi tě odsuzují za to, že jsi jiný tak pro tebe je tohle video určeno. Vyser se na ostatní, na to co říkají a makej na sobě, protože ty na to máš. Nezapomeň že TROUBLEGANG je rodina. TROUBLEGANG or nutin!

 

 

Marpo – Best Of Album 30.9. – Křest SaSaZu 23.10.2014

Script : Marpo, Hard Target
Camera : Breadwin Deville, Hard Target
Post Production : Lucas Jirkovský – Blackwood Label
Help on set : DJ Partyboi, Gemstar

Lyrics : Marpo, Hard Target
Hook : Roze, Marpo
Beat : S.S.
Mix & Master : Ondřej Žatkuliak – Rooftop Studio

Best of Marpo vychází 30.9. 2014 !!!!!

TROUBLEGANG 2014

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*