Skupinu Troublegang nebo aspoň jejího frontmana není třeba představovat. Shows, které tahle parta předvádí jsou jedinečné, plné energie a šílené. Proto není divu, že se TG řadí ke špičce naší scény. Jejich videa známe, dokumenty z cest taky, koncerty taktéž, ale co jejich chování na release party? Jak to asi vypadá, když se sejde skupina se svými oddanými fans v jednom z nejlepších shopů? To ti trošku přiblížím v dnešní článku.

Release Trouble gang 2

Ve středu 23.9. se v pražském Footshopu uskutečnila release party Troublegang alba i s posádkou. Kromě kluků dorazil i dav fanoušků, který se v první řadě valil koupit jak nové CD, tak i oblečení. Fronta byla až ke dveřím, ale každý si přišel na své a odcházel se spokojeným výrazem. Samozřejmě ti, kteří si zakoupili nové album okamžitě obíhali interprety a sháněli podpisy. Po téhle hlavní misi, která byla úspěšná se všichni hodili do absolutní pohody a chillovali před obchodem, kde si mohli sednout do pohodlných sedacích pytlů. K tomu si zakousli něco dobrého z čínské kuchyně, která dorazila. Samozřejmě také vypili něco na Footshop baru. Tam jsi mohl potkat nejen hezkou, ale i milou obsluhu.

Release Trouble gang 1

Samozřejmostí byl i mini program, kdy nás všechny doprovázeli svou hudbou DJ Rusty a Pedro. Kromě toho jsi mohl vidět i taneční vystoupení, které přišli předvést machři z BDS. Ti se zavlnili tak, že všem spadli brady. Za to sklidili i obrovský aplaus a pískot. Prostě vydařená akce, jako vždy ve Footshopu. A proto by sis měl hlídat akce, které proběhnou v právě zmíněném obchodě.

FOTO Z AKCE ZDE!

Mimochodem nezapomeň na to, že 22.10. je křest desky ve vyprodané Lucerně. Bohužel pokud nemáš lístek, tak se tam nedostaneš. Pro ty co ho mají, vidíme se tam.

Release Trouble gang

About The Author

General Editor, Manager

Related Posts

One Response

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*