V Pátek 1.11. proběhlo v Olomouci vystoupení uskupení TROUBLEGANG. A já bych Vám ho chtěl nyní trošku přiblížit svýma očima. Doufám že budete spokojení a v článku najdete informace, které Vám něco přinesou.

Celý večer začínal hodinovou cestou vlakem. Nedělal jsem nic jiného, než to, že jsem přemýšlel jestli to byla dobrá volba. Přece jen jsem jel do města, v kterém jsem nikdy předtím nebyl. A klub, v kterým měli kluci vystupovat jsem viděl jen na fotkách. No co, nakonec jsem dorazil a překvapilo mě že se neplatí vstup. Ihned po tom co jsem vstoupil do budovy, hledal jsem nějaké lidi. Ovšem nikde nikdo. Jediný koho jsem viděl byly členové TROUBLEGANGU. Ti zde byly v celé sestavě což mě mile překvapilo. Zjistil jsem že zatím probíhá jen zkouška a klub by se měl otevřít až v 10 hodin. Po asi půl hodinovém sezení na zvukové zkoušce mě majitel klubu vyvedl ven. Tam jsem čekal se spoustou lidí a těšil se na to, až to vypukne.

Troublegang na cestě

 

Po asi hodinovém čekání před klubem přišel klíčník klubu a otevřel dveře. Lidi se jen hrnuli, není divu když měl vystoupit někdo jako je Marpo a s ním jeho kolegové. Ihned co jsem vstoupil do klubu, tentokrát už s povolením tak jsem šel za Marpem do backstage. Tuhle možnost mi dal Marpo, jakožto členu rapcity teamu. Dostal jsem se mezi lidi, o kterých jsem ani nedoufal že budou takoví jací byly. Překvapilo mě jejich chování. A opět jsem se utvrdil v tom, že Marpo a jeho přátelé či rodina chcete-li, jsou normální a vtipní lidé. Né jako většina raperů na naší scéně. Povídali jsme si a já objevoval jejich charakter.

Při našem rozhovoru jsem říkal že se těším na show co kluci předvedou a to proto, že jejich vystoupení jsou prý jedinečné. Sám Marpo to okomentoval slovy. „Snažím se ze sebe dát maximum. Dělám to protože mě to baví.“  Po tom co jsem tohle uslyšel mi naskočil úsměv a to jen proto, že je to jediný interpret, od kterého jsem to slyšel osobně. A toho si vážím. Jak jistě víte, Marpo má za sebou pěnou řadu albumů ovšem jak mi bylo řečeno, na žádném nevydělal. A proto doufám že se mu RIOT a veškerý Merch okolo něj vydaří a vy budete kupovat originály stejně jako já.

Jak jistě víte, Marpo je otcem. Narodila se mu dcera, které dal jméno Emma. té taky věnoval jeden song na desce, s tím mu pomohl uncle Ryan (Hard Target). Poblahopřál jsem mu tedy. Popřál jsem klukům hodně štěstí při vystoupení a opustil backstage.

Teď už k samotnému vystoupení. Jako první na pódium přišel Ironkap a rozhýbal lidi svými tracky. Zahřál mikrofony a udělal skvělou atmosféru. Ihned po tom nastoupila Amerika. Konkrétně to byl jako první Hard Target společně s Gemstarem a ihned po nich Kensta Lopez. Tihle tři kluci opravdu ukázali že jsou z Ameriky. Donesli jiný level vystoupení, udělali show a chovali se přesně tak, jako že jim patří stage. Něco neskutečnýho.

Po tomhle peklu, kdy jsem byl rád že ještě žiji. Nastoupil hřeb celého večera, ten na něhož se těšil celý klub. Marpo přišel a bylo vidět že je odhodlaný dát do toho vše. Nalít do nás svou energii. Na pódiu shrnul svou celoživotní biografii. Poté přešel na RIOT a ukázal, že opravdu dovezl „zlatý Grál“ z Ameriky. Postupně se na majku vystřídal celý TROUBLEGANG a bylo vidět že je to strašně baví a dělají to pro lidi. Celý večer jim kryl záda DJ Partyboi. 

Můžu Vám říct že jsem málem zkolaboval. Musel jsem odejít na záchod a trošku se opláchnut. Ihned po tom jsem se vrátil a pokračoval. Tohle byl nejlepší koncert co jsem viděl a za to děkuji celému TROUBLEGANGU. Marpovi, Wohnoutovi, DJ Partyboiovi, Gemstarovi, Hard Targetovi, Kensta Lopezovi a taky Tonymu, fotografovi, který se umí odvázat a ví jak se paří. Díky moc kluci. 

Na závěr bych jen chtěl vydat trošku svého názoru na jednotlivé členy TROUBLEGANGU.

Marpo:

Pro mě člověk, kterého si cením. Má obrovský charakter a baví se s vámi úplně normálně. Žádná povýšenost, žádná nadsázka. Prostě borec, co dělá to co ho baví a předává to lidem. Díky moc že jsem si s tebou mohl pokecat.

Hard Target:

Chlapík z Ameriky, který mi strašně připomíná Ryana Dunhama (R.I.P.). Je to prostě vtipálek se vším všudy.

Gemstar:

Další Američan, který má dle mého rád lidi. Ať jsem se hnul kamkoli vždy si pamatoval mé jméno. Neustále se smál a byl pozitivně naladěn.

Tímto bych chtěl poděkovat celému TROUBLEGANGU za vystoupení a zážitek, na který nikdy nezapomenu. Ať se daří i nadále. 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*