Marpo, známý český raper a bubeník skupiny Chinaski. Tohle jméno si po roce 2013 určitě pamatuje spousta lidí. A to proto, že minulý rok přišel velký boom, jak pro Marpa , tak pro jeho TROUBLEGANG. To mě samozřejmě jako jeho dlouholetého fanouška nesmírně těší.
Deska R!OT, kterou vydal objela celé Česko. Při téhle tour se vyprodala spousta klubů. A samozřejmě taky ten hlavní LUCERNA v Praze. Měl jsem díky Marpovi možnost zavítat na jeho vystoupení. A musím Vám říct že nic lepšího jsem nezažil. Kdo se nepřišel podívat může jen litovat.


K samotné desce a uskupení TROUBLEGANG, byl udělaný i speciální merchandise. Ten zaznamenal velký úspěch u fanoušků, jak designem a kvalitou, tak i cenou. Ovšem starý merch je za námi a tak přichází nový, stylovější a pořád stejně kvalitní. Tentokrát se o design postaral Luka Reveur. Dlouho jsem neviděl nic tak úžasného. Dovolil bych si říct že tenhle merch je jeden z nejlepších, jestli ne ten nejlepší v zemi. Tentokrát se nezapomnělo ani na něžné pohlaví a tak TG přináší i věci pro ladies.

  

Marpo na svém FB profilu napsal.

„Informace ohledně merchandiseu TroubleGang! V neděli můžete nakupovat! Odesílat se bude ve středu/čtvrtek a dál. Ať to stihnu všechno nadepsat:). TroubleGang Snapbacks budou až na konci února. Tentokrát jsme toho nechali udělat víc tak by se na Vás na všechny mělo dostat. Ze starý kolekce už budou jenom nějaký zbytky. Díky za podporu a zejtra na to můžete vlítnout! TGArmy.“

Všechno budete moc zakoupit na mcmarpo.cz
Nezapomeňte samozřejmě Marpa a celý TROUBLEGANG sledovat. Čekejte nové věci od jednotlivých členů.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*