Moře nemáme, palmy nemáme, Nike HyperFr3sh? Máme! A tento model přichází v novém barevném stylu.

HyperFr3sh jsou pro většinu fanoušků Nike (což je asi téměř celý svět), mix basketbalu a běhu. Každopádně stélka je ve stylu Roshe Run, vrchní část je ve stylu basketball sneakers. Dva v jednom, to se u HypreFr3sh ale opravdu vyplatí!

Nike HyperFr3sh 3

A teď něco z moudrého okénka. Historie basketbalových tenisek se váže k roku 1907. První značka, která přišla s basketbalovou obuví? Nesmrtelné All Star Converse! Ano, je to tak. Pro ty, co nevěděli, All Star byli na hřišti u profi hráčů v té době prostě nepostradatelné. Teprve později přišli se svými modely Nike a Puma, ale Converse byli v těch časech stále jasným number one!

A víte, že první basketbalový míč nebyl oranžový? Míč v této barvě se poprvé objevil až v 50. letech dvacátého století. Hlavně proto, aby ho bylo lépe vidět a snadněj rozpoznat.

Nike HyperFr3sh

Každopádně zpět k těmto kráskám. Název Nike HyperFr3sh s číslem tři namísto „e“, který zdobí jazyk sneakers, najdete ve třech barevných kombinacích. Všechny jsou pretty sick! „California Tropical Style“, tak bychom je nazvali my. Látkový ultra breathe svršek pokrývají černé palmy. Na výběr jsou bílo-černé s bílými tkaničkami, žluto – oranžové se šedými tkaničkami a nejnovější provedení je bílo-růžovo-modré s růžovými tkaničkami.

Ať už na hru či casual day, najít je můžete ve Footshopu či v kamenném shopu na ulici Bubenská 1, Praha 7. Eat, sleep, play blasketball, repeat!

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*