Je tomu přesně 6 let, kdy naposledy vydala slovenská crew Tragikomix svoje zatím poslední projekt MDMA mixtape. Dva roky předtím ještě vydali Jebať mixtape.

Od té doby jako by kapela neexistovala. Velký zlom nastal až v roce 2013, kdy se členové Sven a Tesla rozhodli udělat v Žilině vzpomínkový koncert se starým materiálem. V tomto období přichází nový člen beatmaker HAARP a začíná se pracovat na novém albu, který letos půjde ven.

Dnes si po dlouhé době poslechněte novinku Z.V.E.N.S.S.

„Trek „Z VYCHODNEJ EUROPY NA STRECHU SVETA“ je najstarsi text na albume… zacal som ho pisat jednu amsterdamsku zimu uz pred asi 4-5 rokmi… je to zaroven jediny trek svojho druhu na albume… taha sa v pomalom bolestivom tempe, ktore autenticky zachytava moje obdobie definitivneho odchodu z najneslavnejsej amsterdamskej stvrte “ZUID-OOST/BIJLMER“ kde som pracoval pre majitela jednej z najznamejsich sieti coffeshopov na svete…

trek sa od polovice kontrastne nadpaja na moj opetovny navrat na Ibizu, kde som sa ocitol v sialenom prostredi nekonecnych party, drog a hudby…

album „Z.V.E.N.S.S.“ je tak trochu ako film a tymto trekom sa jeho dej iba zacina… som si na 100% isty, ze to co nasleduje na albume ponom by nikto z vas necakal…“ Dodal Tesla.

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*