Tak jak již si mnozí zvykli a jiní dělají poznámky do diářů, tak i letos první víkend v Září (7.9.2019) přichází čas na již 6.ročník minifestivalu UNDERWALL. Tato akce odehrávající se v královském městě Žatec, přináší každoročně silný a bohatý program, který má navíc stoupající tendenci. Název Underwall se šiří napříč republikou a nyní již překračuje i její hranice. V jeden den, na jednom místě se dočkáte turnaje ve Streetballu, následovaného skate contestem a završeno hutným line-upem plus skvělá atmosféra, spousty piva a nějaký ten doprovodný program se také najde.

Pokud hraješ a dáte dohromady tým, tak určitě neváhejte s účastí:

Z důvodu nepříliš uspokojivého stavu skateparku (výstavba nového je v přípravném a schvalovacím procesu kompetentních orgánů) bude letošní skate contest sestaven z improvizovaných nepříliš tradičních disciplín a měl by se taktéž nést trochu v retro stylu – tedy prkna/fošny všeho druhu. Tzv. Skatečesná k celému festivalu neodmyslitelně patří a i přes nepřízeň prostředí bude uskutečněna, ač to bude trochu jinak než je zvykem u skate závodů. Jakožto doprovodný program pro návštěvníky a diváky bude během dne organizován menší graffiti jam a turnaj v beerpongu, přeci jen jsme ve městě chmele a piva.

Největší oblibě a tedy i návštěvnosti se vždy těšila a těší třetí část festivalu, jíž je live stage. Každoročně to zde byly našlapané shows od skvělých interpretů jako např. Pio Squad, Rest, IF, MC Gey, PJ atd. Letos však povědomí o akci přesáhlo hranice a můžeme se tak těšit na mezinárodní účast. Dojdi tedy završit všechny ty letní festivaly  jedním o něco menším, avšak silně nabitým co v závěru sezóny přináší jak sport tak zvučná jména.

Supa

Ultrazvuk

Prop Dylan (SWE)

M-Dot (Boston, USA)

PJ

 

 

Kdy: sobota 7.září 2019

Kde: Žatec, Ústecký kraj (cca 70km od Prahy), místní skatepark

FB event: https://1url.cz/pMDpU

Vstup: ZDARMA

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*