Pokud nás pravidelně sleduješ, tak víš, že Torula doposud pracoval na svém albu Trnavský sedlák.

Tohle studiový album vychází po dvou letech od alba Z kanála hore a nahrávalo se s přestávkami zhruba rok a půl. Celé to vzniklo v Godzilla Sound studiu a v Masifsound studiu, kde se nakonec řešil i mix, master a všechna postprodukce hudeb a finální zvuk. Torula si na svoje album nepozval jen tak někoho, protože rád spolupracuje s lidmi, kteří mu sedí a mimo to v minulosti už s ním měli tu čest. Co se týká produkce a zpěvu, najdeme na desce čistě lidi z Trnavy – Torula až 14 skladeb, Boy Wonder – 2 skladby, Teggo – 2 skladby, Masif a Skazach po 1 skladbě. Zpěv obstarala Martina Fabová a Mates.

Jako další hosty najdeme Boy Wonder, Fú Defekt, SEdláci, Osemskij, Majself, Rest. Ven už se dostali dva klipy Už to hrá a Humpas Humpas, ale momentálně se natáčí další už plnohodnotný a příběhový klip ke skladbě Trnavský sedlák, který by měl vyjít na přelomu června / července. K tomu všemu se chystají i další silné a zajímavé příběhovky ke skladbám LPDR14 pt. I a Vyjeb sa ven 3.

Obal alba nakreslil talentovaný umělec a tatér Martin Kubala ze studia RoŠčúlený strojček. Album vychází jako poslední počin pod labelem OKTOGEN MUSIC, který tímto ukončuje svoje fungování a datum vydání alba je 18. 6. 2015.

Předprodej alba se spustí 11. 6. 2015 o 19:00 na shop.rukahore.sk kde budou i podepsané CD a samozřejmě i Merch (trika, mikiny). Album si budete moct stáhnout i ve virtuální formě a to na Bandcamp, iTunes a pod.

Tracklist:
01. Ten čo…
02. Už to hrá
03. Trnavský sedlák
04. Čil feat. Fú Defekt
05. Po opici feat. Martina Fabová
06. LPDR14 pt. I
07. Národ holubičí
08. Hejt feat. Reset
09. Mama ožen ma
10. Linka dóvery feat. SEdláci
11. LPDR14 pt. II
12. Humpas humpas
13. Moja krv
14. Osudy
15. LPDR14 pt. III feat. Boy Wonder, SEdláci, Osemskij
16. Revolúcia feat. Boy Wonder, Majself, Rest
17. Vyjeb sa ven 3 feat. Boy Wonder
18. Mój Majk
19. Prázdno feat. Martina Fabová
20. Dopočucá

Torula

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*