Poslední dobou se vrátíme o měsíc na zpět, kdy si mapujeme skladby, které vyšly na Česko – Slovenské scéně. Dnes se vracíme do měsíce srpna, kde bych Vám rád představil moji „desítku“ toho nejlepšího, která podle mého tento měsíc zaúřadovala.

10 Metius – Keď nemáme nič

I když schytal za tuhle skladbu nespočet „hejtů“ já v něm stejně vidím potenciál.

09 James Cole feat Hugo Toxxx – Arnold Leopard-Navrátil

Poslední dobou se začalo spekulovat o tom, že značka Supercrooo opět ožije a začne sypat novu tvorbu. Fanoušci této kultovní crew by to určitě ocenili.

08 Smack – Kimbo Slice ft. F*stroy

Smacka deska Terapie se křtí 23.9.2017 v Roxy a ty bys u toho rozhodně neměl chybět. Ikona a představitel Grime scény si pro tebe připraví pekelnou show a tuto pecku tam určitě taky uslyšíš.

07 Pil C feat. Calin – Silent Hill (prod. Special Beatz)

Pil C je pro mě jasnou jedničkou v Comebackgangu a jeho věci rozhodně nenudí. A když si na vokál pozval Colina, vzniknula z toho skladba Silent Hill.

06 KlasiK – Síla slova (prod. Flegmatik)

I když jeho jméno není ještě až tolik profláknutý, tak si pozornost určitě zaslouží a to z toho důvodu, že si velmi dobře rozumí s mikrofonem. A k tomu mu Flegmatik ušil beat přímo na tělo!

05 Mega M – Rottweiler prod. P.A.T

Mega M je dalším střípkem, který zapadá do mozaiky jménem Pozor Records. O jeho talentu je netřeba mluvit a i Rytmus ví, proč si ho bere pod svá křídla.

04 GR Team – Pochop že… (prod. Koolade)

Pochop že… tato skladba sebou nese velmi dobrou náladu a osobně se těším, až se dočkáme jejich společného alba!

03 De Zrechts – Město feat. Colectiv

Mezi zajímavé návraty na hudební scénu, který rozhodně schvaluju, je comeback crew De Zrechts. Ti poslali do éteru klip Město a je dobře, že nezůstane jen u něho. 25.9 2017 vychází deska Cesta.

02 Separ – Gojira feat. Rytmus a P.A.T. (prod. Deryck)

Separuv Pancier je už nějaký ten pátek venku a Gojira patří mezi ty lepší skladby. Ta byla obohacena o videoklip, kde neuvidíš je tři hlavní interprety Separa, P.A.T.a a Rytmuse.

01 Onyx x H16 x DMS – 900

Za mě rozhodně skladba měsíce srpna! Komu se poštěstí být na společném beatu s legendární americkou crew Onyx!

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*