Léto je v plném proudu, ale je čas se vrátit do měsíce června, kdy opět vyšlo, na Česko – Slovenské scéně, několik hitů. Dalo by se jich nejspíš vybrat víc jak dost, ale my tu máme svoji „desítku„, která tento měsíc podle mého zaúřadovala.

Tak pojďme na to.

01 Ektor:

Ektorovi jasně prospívá roční koncertní pauza. Má čas na sebe a přitom dává ven bomby. Tou první letošní byl Status a teď Ektor projíždí Prahou a hledá si tu pravou. Velké očekávání od jeho nové desky.

02 Dame:

Že Dame vydá svůj první sólový projekt je sen mnoha fanoušků. Dlouho se o tom mluví, ale zatím to nebylo realizováno. Že by už teď, když Dame vydal první vlaštovku? Nechme se překvapit.

03 S.Barracuda:

Hudební dealer S.Barracuda vydal nový materiál a to mixtape 713, na kterém najdeš jak nové věci, tak featuringy s nejvýznamnějšími jmény československé scény. Nové Sergeiovy tracky jsou v drtivé většině produkovány Sergeiem B. samotným!

04 Pater:

Crew MPP nejde přehlédnout, protože co za poslední dobu vydávají ať už sólo, anebo společně, nese sebou kvalitu. Dnes tu je Pater, který vydal (snad) hit léta 2017?

05 Majself & Grizzly:

Chalani Majself & Grizzly chystají desku Trip a v měsíci červen nás ochladili skladbou Chlad. Ale to neznamená, že deska bude chladná. ba naopak.

06 Michajlov:

Brněnský reprezent Michajlov vypustil novou desku Ronin. Je to zároveň první, pod jeho novým uměleckým jménem. Dřív si ho mohl znát jako Somar. Michajlova deska není vyumělkovaná, je přirozená a proto jsem rád za tenhle Brněnský progress.

07 Miky Mora:

Je třeba počítat i s rapperem Miky Mora. Ten už čoskoro vydá ILEGALmixtejp. Z něj už vydal Začiatok.

08 TKX:

Z Východnej Európy Na Strechu Sveta, to je název nové desky TKX aka Tesly. Ten Tě protáhne Žilinou, Barcelonou, či Manilou, kde Ty Musíš Prežiť.

09 Paulie Garand:

Liberecký „Harant“ ani po šesti klipech z desky NIRVANA nenechává svoje fans vydechnout a servíruje další vizuál. Tentokrát ale netahá z řad tracklistu poslední desky a přináší zbrusu nový singl s názvem 1987 a nechává tak vzniknout atmosférickou věc s nádechem přidrzlé nostalgie.

10 T-Jay:

Mladá puška T-Jay si pomalu říká o svoji pozornost a to nejen díky jeho skladbě Rozcestí.

Podle Tebe nejlepší v Top „desítce“ měsíce 6/17?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*