Měsíc květen nabídnul nespočet skladeb a videoklipů. Já jsem vybral top „desítku“, která tento měsíc podle mého zaúřadovala.

Tak pojďme na to.

1. GR Team:

GR Team vlítnul s „nově“ poskládaným mančaftem ve velkém stylu a jejich nejnovější skladba je RAP2017. Jsem celkem ve velkém očekávání, až vydají novou desku!

2. Momo:

Momo vydal svoji novou desku RIIVAL a stejnojmenná skladba jasně ukazuje, která deska bude v top pětce za rok 2017!

3. Marpo:

Marpo příští rok vydá desku Dead Man Walking a z ní vyšla stejnojmenná skladba, kde dokazuje, že nestagnuje, ale naopak. Marpa vrchol bude příští rok v o2 Aréně, kde proběhne křest.

4. DJ Wich:

Album „Veni, Vidi, Wich“ je už nějaký pátek venku a bylo k ní vydáno hromada videoklipů. Jedním z dalších je Frisbee, kde svoje bars postupně přidal Majk Spirit, Paulie Garand a ADiss.

5. MDTBOIII:

Forlife 1.6 2017 vydali svoje nové EP Hadí Princ a k tomuto počinu v květnu vydali vizuál Azgeda. 10.6 2017 křtí v Praze v klubu Fatal, tak tam nabíhej a udělej s nimi bordel.

6. Bitman:

Bitman je pro mě příjemným překvapením, o kterém jsem slyšel poprvé. Vydal skladbu Džinghiskhan, kde ukázal svůj kulomet v ústech. Bitman nyní pracuje na svém mixtapu, jehož součástí je i skladba Džinghiskhan.

7. Grimaso & Delik:

Dvojice Grimaso a Delik dali do kupy společné EP Dvojitý zásah, ze kterého vytáhli skladbu Rap brácho a vytvořili na něj videoklip. Zda se povedl, usuďte sami.

8. Suvereno:

Ani Suve není pozadu a ze své nově vydané desky Hra vytáhnul motivační skladbu Nikdy sa nevzdám. Na feat si pozval Revoltu.

9. Vladimir 518:

Vladimir 518 vydal svoji třetí sólovou desku, kterou pojmenoval Ultra! Ultra! Ven dal music video ke skladbě Krev neni voda, kam si pozval Oriona.

10. Fobia Kid:

Fobia Kid rozdělil rapovou scénu. Někteří jeho styl milují, druzí ho „hejtují“. Kam se zařadíš ty, při poslechu skladby Fašiangy, kam si pozval Otise?

Podle Tebe nejlepší v Top „desítce“ měsíce 5/17?

Zobrazit výsledky

Nahrávání ... Nahrávání ...

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*