Měsíc říjen byl velmi silný, co se týká nových skladeb.

Jak už naznačuje titulek, máme tu opět TOP „desítku„. Dal jsem opět dohromady, podle mého, ty nejlepší skladby, které vyšly na Česko – Slovenské scéně ve zmiňovaném měsíci. Pokud Ty sám máš svoji desítku, tak nezapomeň nám dát o ní vědět.

10 Trosky – Tozmemi 22 MCs remix

Trosky je velká nostalgie a zároveň comeback této kapely. I proto vzniknul remix skladby Tozmemi. Do originál beatu se nasumírovalo celkem 22 slovenských a českých rapperů.

09 Renne Dang – Vaše děti feat. Protiva, Schyzo (prod. Leryk)

Rendy deska Con Lai je jasně v pozitivních číslech a skladba Vaše děti je téma, které tě přinutí aspoň trochu přemýšlet…

08 Řezník – Koloběh

Řezník vydal během tohoto měsíce tři videoklipy, ale právě Koloběh Ti ukáže nihilistickou exkurzi do vesmírů jeho mozku!

07 Môžem Jebať #17 City Code – Prax (prod. Lkama)

Jedno z nejlepších Môžem Jebať, kde se ukázala Slovenská banda City Code. Podle mého budoucnost CZ/SK rapu.

06 Morpheus – Otázka času

Pro mě donedávna neznámé jméno a zároveň nováček na hudební scéně. Svoji kariéru nakopnul 16. 7. 2017 a tohle je jedna z jeho prací.

05 Kali – Som rád PROD.Taifun

Letošní rok vydal Kali nejspíš svoji poslední desku, kterou pojmenoval Dezert. Ale Som rád, že sem tam přispěje do hudební branže svým umem.

04 Majself & Grizzly – Aby bolo dobre

Tato dvojice vydala dobře naladěnou a neskutečně pozitivní věc, což je občas potřeba! Tuto skladbu najdeš na jejich desce Trip.

03 P.A.T. – čas.

P.A.T. dolaďuje svoji novou desku, která by měla vyjít v prosinci tohohle roku. Jak už jsem psal, videoklipem Čas jasně dokazuje, že hip hop není mrtvý.

02 AK – Zmizet

S.Barracuda a Pastor aka AK jsou zpět. Tento měsíc vydali první, velmi hutný track, od alba Bída & Bolest, který nese název Zmizet.

01 Ektor – Ikaros prod. DJ Wich

Pro mě jasný vítěz! Ektor a Máňa vydali nejeden hit a i tato skladba atakuje všechny hitparády. Velká natěšenost na desku ALFA!

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*