Skladba Opakuj po mne je jednou z nejúspěšnějších, jakou Tono S. na svoje aktuální album Fičúringy zařadil. Ano, je to právě pecka s Restem, která fanoušky klasického hip hopového soudu chytla nejvíc. Navíc je to jedna ze tří, kterou produkoval Košický beatmaker B.eye.

Spolupráce zmiňovaného producenta a Tona S. vyšla na jedničku v trackách Keď odídem (fičúring: Delik & Radimo)” a “Nesom z tejto planéty (fičúring: Boy Wonder)”. “Opakuj po mne” je už jen jakousi třešničkou na dortu, kterou se Tono po dohodě s pražským Restem rozhodl zpracovat i do podoby videoklipu.

Atmosféra klipu se nese s myšlenkou textu, kdy je potřeba si občas oddechnout a starosti hodit za hlavu. Klip se točil v areálu jedné pražské školy. Tono si do klipu krom Resta pozval i další lidi a tak v něm máte možnost zahlédnout i jména jako DJ Lil´ Rowa, Idea (IdeaFatte) anebo Danosť (Gramo Rokkaz), který zrovna připravuje svoje sólové album.

Režisérem videoklipu byl Matúš Mikuláši, přičemž námět a scénář si podělil, s jinak výkonným producentem Tonem S. Jde teda o jejich společné dílo. „Toto je to, čo potrebuješ, vypni / uvolni telo a mysel, dopraj im piknik”, rapuje Suchota ve své sloce a posílá videoklip, který skvěle zapadá do dnešních teplých dní.

Kupuj album

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*