Konec srpna je ten čas, kdy se pomalu a jistě blíží konec venkovních festivalů. Sezónu klubových akcí započal pražský klub Rock Café v opravdu silném duchu s formací kterou prověřil čas a rozmlsaná sluchadla fanoušků. Do již několikrát navštíveného a potem skrápeného prostoru zamířili legendární Slaine, Ill Bill, Danny Boy což nám formuje La Coka Nostra.

Na místo, jež okupovali a rozeznívali již mnohá zvučná jména rozličných žánrů jsme dorazili celkem v předstihu. Po tomto příchodu nás trochu přepadl strach, přeci jen lidí zde bylo poskromnu. „Co se děje, kde všichni jsou, ještě se jim nechce do klubů raději budou venku a nechají si uniknout tuto libůstku?“: tak nějak asi zněla naše otázka. Nicméně jak se blížil čas hlavní show, klub se začal plnit fans a co mne osobně překvapilo tak sem proudilo snad více ženského pohlaví než toho mužského. Věkový průměr byl samozřejmě vyšší, což jen a jen kvituji. I když i ta mladá nastupující generace by měla vědět jak vypadá ta správná hudba a chodit na klasiku. Tak snad příště dorazí taky.

Pak už bylo slyšet ty známé hlasy, prověřené beaty a party mohla začít. Byla to pro uši jak jinak než lahoda, vzduch se vařil a pánové nakládali své tučné bars, které fanoušci moc dobře znají. Ač zde po chvíli bylo jak v sauně a Ill Bill na sobě měl po celou dobu silnou vestu,tak nepřestávali do vděčného a fungujícího publika naplno opírat své hity.

Myslím že to bylo silné a kvalitní zahájení klubové sezóny.

Foto od Jakuba Patery najdete ZDE

About The Author

Photoreporter

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*