Mladá slovenská hiphopová skupina Terapia, kterou někteří z Vás můžou znát pod starším názvem PravyOpak, prošla koncem roku 2016 velkými změnami, ať už v soukromí, či v jejich hudebním světě.

Uskupení Jurgiano a Bonus se rozšířilo o DJe jménem DzulayBeatzz. V novém uskupení začali koncertní šnůru spojenou s účinkováním na Slovenském hiphopovém festivale HipHop Žije. Začali vydávat nové singly a pracovat na dalším albu, které bude hotový v roku 2017. Aby ještě víc potěšili svoje fans, vytvořili vlastní merch, který byl dostupný v limitovaném počtu na eshopu RukaHore a i na jejich Fanpage. Chalani zároveň budou pokračovat v další spolupráci s producentem z legendární skupiny H16, kterého znáš pod jménem ABE Beats. Po úspěšných singlech Slečna nebezpečná, a Generácia MY, pod který se podepsal Abe, vydali i skladbu s názvem Robím chyby.

To, že hudba Terapie lidi baví a stále na sobě intenzivně pracují, si všimla i značka sneakAvenue, teniskový obchod z Bratislavy, kteří se rozhodli, že tito pánové si zaslouží jejich podporu. Na zkrácení času, než vyjde album 017 chalani vydávají mixtape 016, který si komplet zastřešili sami od nahrávání, přes skreče až po finální mix.

Na mixtapu se nachází 9 skladeb. Byli na něm použité jak starší, tak nové texty, exkluzivně napsané pro mixtape 016.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*