Vícenásobný přeborník ve freestyle battlu, 20ti letý MacMan, který pochází z Teplic (Ústecký kraj).Má za sebou své debutové sólo album nazvané Nazdar, které mu kompletně produkoval Dalda a které vyšlo v loni 24. září, kde mu zahostoval známí rapper Wuty, Henry D a na refrénech Kristýna Pejcharová.Po vydání alba se Mac seznámil s Vladimírem 518 a poté vznikl track společně s Refewem – Fakani, který vyšel na mixtapu od DJe Mike Trafika.

Tento rok Macovi vyšlo jeho druhé sólo album s názvem VI DI NY, které vylezlo přesně rok po první desce, tedy 24. září a už je v tom cítit velký pokrok.Mimo tracku Fakani s Refewem má na featu Henry Dho a Saxe.Ale zajímavější jsou spíše produkce: Dalda, Homie Beats, Milenium Music, potom jeden zářez od všemi známého Abeho z H16ky a další.

Tracklist:

01. Fakani + REFEW (Mike T)
02. Postupem času (Trezor Beats)
03. VI DI NY (DALDA)
04. Moje (HOMIE BEATS)
05. Průšlap (DALDA)
06. #musim (Dj Sid)
07. Jsme pořád stejný + KallobenG (Milenium Music)
08. Vzchop se (DELLA)
09. Sám za sebe + Henry D (DALDA)
10. Všechno bude + KallobenG (HOMIE BEATS)
11. On a Ona (HOMIE BEATS)
12. Určitě ne ! (CHOPPIN BEATS)
13. Zůstaň svůj (ABE)
14. Doufám (DALDA)
15. Šaolin stajl + SAX (DALDA)
16. V pasti (HOMIE BEATS)
17. Zkoušeli to + Henry D (DALDA)
18. Ámen (TREZOR BEATS)

19. BONUSOVKA + KallobenG (SMOOTH)

Ovšem letos si ho rapový fans mohli všimnout především ve vydařeném tracku Zlatý hoši, který byl věnovaný našim bez medailovým hochům na letošním MS v ledním hokeji:

Ale teď k nejnovějšímu klipu, který nese název „Moje“ a o produkci se postaral známí Homie Beats, za kamerou se pak usadil Jan Strach.Uvidíte pěkný baby, auta, BMX ridera a hlavně kvalitní rap od poměrně nové tváře v naší tuzemské scéně.

RapCity podporuje!! Objednat si album VI DI NY můžete přes tento email: info@macmanmusic.cz (za lidových 150,-Kč) nebo digitální cestou na Google Play.

Dále MacManovu tvorbu můžete sledovat na jeho FBpage, YouTube kanálu nebo na ofiko stránkách interpreta.
Co víc chtít?

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*