Koncem loňského roku vydal Ostravský Tenki svoji první sólovou desku Walkman. Tato deska sčítá 11 skladeb podpořená o několik hostů jako jsou Yoga Spank, Psychoboy, Dj Milk, Safari, Oliver Lowe či Raklo Rukono. Objednat si ji můžeš na shopu Cotije.cz.

Pokud si říkáš, proč zrovna Walkman, tak Tenki Ti dává odpověď.

„Album jsem nazval Walkman, protože je odrazem toho, čím jsem za poslední dobu prošel a obraz lidí, které jsem za poslední dobu vnímal, potkával a chodil okolo nich.

Všechny příběhy pramení právě z mého okolí a z toho, jak to vnímám. Zároveň vše co dělám, dělám srdcem a tak, jak to cítím. Walkman je prvním dílem, prvním sólem, které je pro mě osobně silné, takže si neberu osobně žádné názory, ať už jsou dobré, či zlé. Je přesně takové, jaké jsem si ho na začátku vysnil! Samozřejmě album vznikalo rok a za ten rok jsem se zase posunul o kus dál, takže jak jsem slíbil, brzy nové videa a nové věci!!! Něco bych možná udělal jinak ale co bylo bylo a to není důležité!!!“

Tenki společně s deskou vydal videoklip Spolu. Dneska posílá ven druhý videoklip na skladbu Strojboy, kam si pozval dalšího zástupce Ostravské scény, který si říká Psychoboy. Produkci si obstaral Tenki sám a o vizuál se postaral Defabrik.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*