Mladý učitel Tariq je opět zpět. Tentokrát však s celým albem. Tento chlapík totiž minulý týden pokřtil své nové album s názvem PROSTORY.

Prostory jsou jeho prvním sólovým albem a musím říct, že se s tím vůbec nemazlil. Vydal skvělé CD, na kterém je hned 14 věcí a to hned s několika hostovačkama. Na featu uslyšíš kromě kluků z Unbeatable labelu taky Dezerta nebo female raperku Barbršenko. A produkce? Ta stojí určitě nejen za zmínku, ale i za poslech. Do uší si totiž budeš moct pustit J-Beze, který má na albu většinu beatů. Ale tohohle kluka doplnily i jména Arný, Stewe a Jekyll. Celá deska byla nahrána opravdu s pečlivostí a kvalitou a tomu odpovídá i zvuk s texty.

A proč zrovna název Prostory? Tak na to jsme se samozřejmě museli zeptat. 

„Standartně píši přesně o tom, v čem se denně pohybuju. Ať už je to práce, domov, zábava, label, studio, koncerty. Vlastně v každém tracku je něco z mého okolí a situace, které se v poslední době odehrály. Povětšinou kladný, ale najdou se na albu i věci pro zamyšlení o kudlách do zad a o pomlouvání druhých. Album je tak půl na půl, pozitivní a na zamyšlení.“

Můžeš si tedy tak poslechnout zpověď z každodenního života učitele/rapera. A o tom jestli tě na téhle desce Tariq něco naučí nebo propadneš už rozhodneš ty sám při poslechu.

Kupuj originál.

Ještě před vydáním vyšel klip s názvem Sorry a dnes? Dnes tu je track, který nese přímo název alba. Dej si tedy Prostory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*