Kdo by to řekl, že už je to dlouhých 11 let od vydání debutového alba Není co ztratit, pod kterým se podepsala Brněnská legenda Tafrob!

Na ní se víceméně produkčně podepsal hlavně DTonate, ale můžeš tam slyšet hudbu i od dvojice Dj Wich a DJ Opia. Co se týká hostů vypíchnul byl slovenskou, a dnes už zaniklou crew Moja reč nebo rappera Jay Diesela.

Tento Freestyle-ový král se rozhodl vydal novou desku, která se shodou okolností jmenuje Není co ztratit 2! Dneska Tafrob k této desce vydává stejnojmenný videoklip, kam si jako hosta pozval Brněnskou naději Daniela! Zároveň se jedná o druhý klip z alba. Tím prvním byl V noci nespím, který jsme my označily jako TOP skladbu měsíce 07/18. Co se týká Daniela, tak ten tuto desku bude kompletně produkovat a Není co ztratit 2 vychází v listopadu tohohle roku!

Jen připomenu, že Tafroba poslední deska se jmenuje Katakomby a celou ji produkčně zaštítil DJ Opia a vyšla v roce 2015.

5 října má Tafrob narozeniny a i když oslavenec většinou dostává dárky, tohle je takový předběžný dárek od něho pro nás. I když je ještě brzy, i tak přeji za celý web www.rapcity.cz Všechno nej k narozeninám!

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*