Dneska bych Ti rád představil zajímavý projekt, o který se postaral mladý producent, který si říká Suknar Muzik. Ten pochází z Karviné, ale momentálně žije v Londýně. Ten připravuje sérii producentských singlů, kde má v plánu dávat do kupy takové netradiční spojení zajímavých jmen a dělat co nejlepší bangry.

„Rozhodně se nechcu řadit k ostatním Karvinským interpretům, ale chci vybočovat svým stylem a projekty jaké tam ještě nikdo nebyl schopný udělat. Mám věc na albu z minulého roku od Mikyho Mory, teď se objevím na novém albu od Palerma a v procesu jsou i další featy.“

Dneska si vychutnej jeho nový videoklip Nejsom Prekvapený, kam si pozval trojici – Delik, Palermo, Dawe White. Mix a master vzniknul u DJe Bussyho ve SteelCity Studiu a kameru obstaral Arogant.

A jak tuto spolupráci okomentoval Suknar Muzik?

„Delika není třeba představovat … jsem rád za tuhle spolupráci nebo Delik je legenda a jeden z raperů na kterém jsem poznával co je rap. Takže jsem rád, že ho zabila hudba a někdo jako on se objevil na mém singlu.

Oslovil jsem Palerma s kterým už jsem v kontaktu dlouho a zásobuju ho hudbami a během roku by mělo vyjít více tracků kde bude dávat do mých beatů. Poslal jsem mu nahraného Delika hned se na to chytnul a v procesu nahrávaní věcí na jeho album mi rovnou nahrál na posezení i jeho sloku a poslal.

Dawe White – mladý týpek, který vydává pod Petrem Pannem a dělá jemu a Kalimu předskokana na mnoho akcích, takže mladý talentovaný týpek s kterým jsem v kontaktu delší dobu a hledali jsme vhodnou věc kterou dáme dokupy poslal jsem mu nahraný track s accapelou od Delika a Palerma.. odpadnul z toho zaběhl do studia a během chvíle posílal nahrávku. Sice byl po chlastačce, takže projev strašný, ale lyrics top a já věděl, že ho tam přidám.“

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*