Strespez po dvou měsících posílá ven další singl Blúdiš.

Na tomhle singlu se produkčně podílel Peter Pann, který stojí za mnoha zásadními hity na hudební scéně. Kytarový prvky doplnil Ladislav Vajda, který působí v pop-rockové skupině s názvem Ewelin. Celkovou atmosféru tohoto singlu pomohl dotvořit Plexo, který svoji slohou dokázal, že je v nejlepší formě. Refrén nazpíval Michal Fritzman, který dotváří této skladbě ještě větší emoce. Jak povídal Strespez:

„Téma je z časti z môjho osobného života a z časti zo života každého z Vás (Viac neprezradím ale po vypočutí pochopíte).“

Celou myšlenku této skladby pomohl vizuálně zrealizovat Martin Miko, který společně se Strespezem vypracoval scénář a Martin dal této věci netradiční filmový rukopis.

„(Vizuálnym projektom k skladbe blúdíš, som chcel umocniť výpovednú hodnotu tejto skladby a viac vypichnúť fakt, že človek má na výber a sám rozhoduje o svojom osude, ale o tom už viac v klipe…)“

O finální zvuk se postaral Marek Šurin ze Soundshine. O herecké výkony se postarali Peter Kiss, Lesana Kurillová, Luboš Mašura, Peter Kuklas, Marko Filipek, Roman Hržič.
Strespez – https://www.facebook.com/Strespezoffi…
Plexo – https://www.facebook.com/plexoplexo/?…
Peter Pann – https://www.facebook.com/PETERPANNoff…
Martin Miko – https://www.facebook.com/directormart…

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*