Když se psal rok 2015, vyšla deska Versus, kterou sem v té době řadil mezi nejlepší desky zmiňovaného roku. Pod ní se podepsal rapper Strapo.

Od té doby uplynuly tři roky, a to právě nastal čas, kdy Strapo vydává novou desku! Ta nese název POSCHOD13 a už teď si ji můžeš předobjednat na shopu Ruka Hore. Strapo tuto desku zároveň zahalil do tajemna, protože o hostech a producentech se bude zmiňovat až později. Samotný tracklist se zastavil na čísle 16 a ty už si mohl slyšet skladby Fuckt a Zlý, kde se ukázal Matej Straka.

Strapa hlas jsi také mohl před nedávnem zaslechnout na remixu skladby Vec – Krv na rukách, kde se ukázal po boku rapperů jako jsou Matys, Tono S, Supa a Prezident Lourajder. jedná se o téma, které spustila smutná zpráva o vraždě respektovaného investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho přítelkyně Martiny Kušnírové.

Ale vraťme se k desce POSCHOD13, protože Strapo dnes vydává videoklip na intro pojmenované Listok, kde se mu produkčně podepsal Grizzly. Jen připomenu, že desku si už můžeš předobjednat na Ruka Hore a do prodeje jde 13.4 2018.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*