Jak jsme Vás informovali, tak v Praze pod záštitou nadačního fondu Colours for life začala série benefičních koncertů, jež mají za cíl podpořit a zajisti zkrášlení a výmalbu částí dětských onkologických center. Jistě pod pojmem benefice si mnozí představí honosné akce v róbách a smokingu a to nejlépe někde v opeře či divadle. Ale proč by tomu tak muselo být? Přeci jít se pobavit, užít si show a navíc přitom alespoň trochu pomoci dětským pacientům, už jen tím že přijdu a zaplatím vstup na koncert, je přeci dobrá a záslužná věc. A navíc nevypisujete šeky na statisíce, ale i ta menší částka v rámci klasického vstupu ve výsledku opravdu hodně pomůže.

Jak se vyjádřila organizátorka: „Rozhodli jsme se pro rap/hip-hop jako kulturu takovou, jelikož konečným výsledkem je umění, kresby apod. což vlastně je součástí právě i této kultury (např. graffiti).“

Více informací o fondu a možnosti se zapojit třeba jako umělec naleznete ZDE

V sobotu 24.2.2018 v pražském Storm clubu proběhl první z těchto koncertů a v rámci podpory se na stage postavili Indy & LA4, Strapo a další. Řekněme, že se jednalo o trošku vlažnější start a to s ohledem na návštěvnost. Nicméně vystupující ze sebe vydali maximum jako by stáli před naplněným Strahovským stadionem. Jejich podpora celé akce byla výborná a všichni přítomní si tak mohli užít top našlapané shows.

Pevně věřím, že i fans napraví reputaci co se týče naplněnosti klubu a pořádného kotle pod pódiem. Další z možností vychutnat si koncerty a podpořit totiž přijde již 17.3.2018 opět ve Storm clubu. Tentokrát se patrony akce stávají  Paulie Garand & Kenny Rough, Jakub Děkan, Seven & Stewe. A to jsou přeci opět top jména ze scény a záruka skvělé show.

Kdy: sobota 17.3.2018

Kde: Storm club Praha

Kdo: Paulie Garand & Kenny Rough, Jakub Děkan

Lupeny: http://1url.cz/8tP3r

FB event: https://www.facebook.com/events/1540917539354931/

 

První část fotografií z akce naleznete v ALBU

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*