Začátkem roku jsem Vás informoval o celkem zajímavém jménu Steak. Ten se snaží na sobě maximálně makat, což je znát i na jeho tvorbě. Jde pomalu a jistě kvalitou nahoru.

Teď momentálně 28.2 2014 proběhl křest v brněnském Street baru jeho nového EP Zem a Strop, na kterém mají svoji účast i Lemy a Dalda. Dalda pokryl celou hudební stránku a Steak a Lemy zase tu rapovou. Mezi zajímavá jména na tomhle EPčku patří DJ Opia, kterého beru jako legendu! DJ, který má za sebou neskutečnou šnůru svojí dlouhé historie.

Ptal jsem se Steaka o čem je celý EP –  Celkově EP má motivovat lidi aby neseděli doma nebo aby začali mít nějaký své cíle, protože hodně lidí v dnešní době ať už to jsou lidi na ulici nebo lidi zahrabaný doma tak nevědí co se životem. Proto se EP jmenuje ZEM A STROP.

Během příštího týdne budete mít možnost si celé EP poslechnout.

Dalo by se říct, že jedna kapitola skončila a přichází další. A z ní tu máme nejnovější klip Problem, kterému dal ty správný koule svým beatem producent Heron. Video je natočený v matičce Praze a pod palcem ho má Gory Ruffian. Společně se Steakem jsou za majkem Lemy a Otto Ferocity!

A o tomhle novém projektu zase jindy…

About The Author

Šéfredaktor

Administrator, General Editor, Founder RapCity

Related Posts

Leave a Reply

Your email address will not be published.

*